| energia a întrebat:

Mi-a intrat apa sub folia de sticla. Ce as putea face sa dispara?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca mai functioneaza telefonul, schimbi folia.
Daca nu. schimbi telefonul.

| darrio2007 a răspuns:

Schimba folia.

| alexboss2020 a răspuns:

Sa scoti folia! Si sa pui alta, spun asta deoarece la contactul cu apa folia nu mai are aceeasi putere de prindere cu display-ul telefonului tau si de aceea este recomandat sa o schimbi! Totusi nu imi dau seama cu ti-a intrat apa sub folia de sticla, normal nu ar trebui sa se intample asa ceva!

| Victoria18 a răspuns:

Schimbi folia.

| tamulici a răspuns:

Singura soluție este să schimbi folia, orice ai face, oricum rămân particule.

| Todireasa_Paul_1998 a răspuns:

Eu o am sparta de vreo 3 luni si nu mi-a intrat nimic sub ea laughing nu stiu cum ai reusit

| ziftode a răspuns (pentru Todireasa_Paul_1998):

Sunt diverse folii, alea de sticla de exemplu au lipici numai pe margine nu si in rest, deci se pot dezlipi la o margine