| Yosefin a întrebat:

Mi-a recomandat cineva sa lucrez ca barman si ma duc maine la intervu

PS:Spunea ca nu fac nici un curs si ca nu necesita experienta.

Este posibil gratis?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa muncesti probabil dalaughing)))))

| Yosefin explică (pentru anonim_4396):

Haha. Eu ma refer pentru. faptul ca nu cere vreun curs sau altceva.
Si ma gandeam sa nu fie teapa.

| OMEGALIN a răspuns:

E posibil, dar sigur nu poti fi decat daca te duci.Incearca si vezi ce o fi.Si daca vrei poti sa ne anunti si pe noi cum a fost happy

| eryka02 a răspuns:

Depinde de firma, sunt care nu necesita experienta pentru ca te instruiesc ei. La barman rare ori se cere experienta, depinde de 'nivelul' localului.