| RedNightmare a întrebat:

Mi A3 sau Redmi note 8?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si eu tot pentru Note 8 votez.

| Sofer a răspuns:

Si Mi A3 e ok dar si redmi note 8 plus ar fi o varianta mai buna ecran foarte mare de 6.5.

| Nimeni10 a răspuns:

Nici eu nu sunt hotarat sa aleg laughing

| SlenderMan299 a răspuns:

Deci nu sunt singurul care se decide in a cumpara aceste doua telefoane. laughing) Am zis sa merg pe Note 8 Pro, pentru ca, in primul rand are specificatii mai bune, iar in al doilea rand pe Mi A3 nu ai o rezolutie FHD, ci doar una de HD+. Un plus ar fi ca telefonul dispune de un ecran AMOLED, dar cam atat. Daca vrei o optiune de viitor, as recomanda Note 8 Pro. Procesor Octa-Core MediaTek de 2. 0Ghz, 6 GB Ram, 64/128gb stocare interna, 64MP camera pe spate, 4500mAh baterie. E cam tot ce ti-ai dori de la un telefon.

| Nimeni10 a răspuns (pentru SlenderMan299):

Paca la urma ce vei cumpara?
Eu ma gandesc sa iau mi a3.

| RedNightmare explică (pentru SlenderMan299):

Pe ăsta și îl am, super telefon, am pus intrebarea aceasta pe TPU pentru că vreau sa-i fac cadou fratelui