| Krauser a întrebat:

Mi-am achizitionat o cartela noua, dar internetul nu functioneaza, la fel a fost si cu, cartela anteriora dar facusem o chestie la setari si mergea, dar acum numai stiu ce? Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| NeverSayNowXD a răspuns:

Stiu ca nu e in legatura cu intrebarea ta, dar... Asculti Hollywood Undead?big grin

| Krauser explică (pentru NeverSayNowXD):

Da, da ascult.

| NeverSayNowXD a răspuns (pentru Krauser):

big grin Si eu. Si acum, intrebarea ta. Du-te la magazinul de unde ai cumparat telefonul, si sigur te vor ajuta.Il poti trimite si la service, contra cost. Dar din cate stiu eu, daca e in garantie nu platesti.