| Rusu_Alexandru_1980 a întrebat:

Mi-am achizitionat Samsung galaxy j5 de la eMAG dar am o problema la casti. Dupa ce le-am scos din sigiliu am observat ca, cablul de la casca dreapta e foarte scurt iar cel stang super lung.Nu cred ca e normal asa? Ce pot face le returnez si iau altele sau se pot modifica?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Daca asa au venit, da! Contacteaza-i si spune-le ca la momentul deschiderii castile sunt defecte sau ceva de gen! Am impresica ca ti le schimba!

2 răspunsuri:
| AttilaDornIsPower a răspuns:

E foarte normal. Casca de la cablul mai lung o porti pe dupa gat. Sunt multe modele asa.

| angelico a răspuns:

Cum sa zici ca asta e un defect asa sunt castile.