| eduardpetrolistul a întrebat:

Mi-am achiziționat un soundbar Samsung 200w el se aude super si tare pe continut de pe stick sau prin bluetooth doar prin tv cand este pe televiziune pe un post nu se aude la fel de tare,de ce oare? Am o plasma Samsung si cand conectata cu un cablu audio optic, introduc stick-ul in ea si se aude tare dar la posturi tv se aude mai incet, daca ma uit la tv

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca semnalul de sunet care iti vine de la providerul tau de televiziune nu e suficient de puternic.

| eduardpetrolistul explică (pentru anonim_4396):

Sunt la digi, asa ar fi normal sa se aude, ma refer ca nu se aude la fel de tare in comparatie cu stick-ul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Conteaza si cum interpreteaza televizorul tau semnalul. Am fost la Digi toata viata si niciodata n-am avut probleme cu sunetul