| benybiro112 a întrebat:

Mi-am bagat win xp si de cand mii l-am bagat nu mai merg castile... ce sa fie? am instalat drive tot

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Chiar Windows-ul Xp, e problema. Acest sistem de operare nu mai are suport tehnic, deci nici drivere cum trebuie sau aplicații nu mai găsești pentru el. Facultativ poți în cerca React OS. Este bun sistem de operare gratuit sursă deschisă ce este bazat pe tehnologia NT. Vezi aici detalii: https://www.reactos.org/

| Bandit288 a răspuns:

Sau,programul cu care ai instalat driverele nu e bun.
Incearca 3DP Chip si Driver Booster.