| Busuioc_Ionela_1993 a întrebat:

Mi-am conectat iphonul la laptop si mi s-a inchis de tot cum il mai deschid?

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Il [pui la incarcat ca ai ramas fara curent in baterie.Dar pune-l la priza si lasa-l acolo vreo 2 ore si o sa auzi dupa un timpun zgomot, il mai lasi si dupa il poti deschide dar nul scoti de la priza pina nu se incarca bateria bine.Cauta sa vezi daca incarcatorul tau este bun sau cablu. Iphonul il deschizi tinind apasat butonul ala din capul telefonul, pina apare marul ala Apple.

| darrio2007 a răspuns (pentru relian):

De ce sa ramana fara curent in baterie? Nu se incarca si de la laptop?

| relian a răspuns (pentru darrio2007):

Ba da, da daca s-a descarcat de tot cam gfeu sa plece dupa calculator.Incarcarea la calculator nu e la cfel ca cea efectuata la priza sau la bateria unei masini.Incearca cum am zis si dupa vezi ce se intimpla.Il poti incarca cel mai bine la masina daca ai masina si incarcator pentru masina.

| darrio2007 a răspuns (pentru relian):

Asta stiam. Timpul de incarcare de la pc sau laptop este intotdeauna mai lung, indiferent de telefon.

| alexnrg a răspuns:

Exprimate corect. Ce s-a inchis de tot, laptopul sau iphone-ul?

| Busuioc_Ionela_1993 explică (pentru alexnrg):

Iphone-ul, mu mai aveam multa baaterie cand lamn conectat. apoi am incercat sa il incarc, fara succesc para e mort complet, mentionez ca nici butonul de blocare -deschidere nu prea functioneaza

| Busuioc_Ionela_1993 explică:

E prea de tot, de ce s-a inchis de tot am 3 incarcatoare dar cu nici unul nu merge.am verificat contactele de la mufe sunt bune, chiar daca butonul de blocare si deschidere chiar daca n-ar merge nici un buton nu ar merge tot trebuie sa se deschide macar vreun semn, doar nu l-am stricat eu nici nu i-am dat vreo comanda de restore ori ceva de genu nici de pe laptop nici de pe iphone