| katomika14 a întrebat:

Mi-am cumparat camera web INTEX PC CAMERA NIGHT VISION CAMERA:IT-305WC si nu merge cablu USB. ce sa fac? Nu ma lasa sa instalez camera pana nu e acceptat cablul.Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| nsilviu a răspuns:

Cum adica nu iti merge cablul usb dar spui ca nu poti sa instalezi driverul pentru camera web pana nu accepta cablu. Tie iti vede camera web in Device Maneger cand o conectezi la calculator. Daca da atunci inseamna ca e bun calu si camera daca nu insemna canu merge camera sau cablu e intrerupt.