| lotzico a întrebat:

Mi-am cumparat de la eMAG un laptop model Asus k55vd-sx343d pure white si am observat ca are carcasa transparenta, iar undeva p spatele ecranului in loc sa fie o carcasa opaca cum e la majoritatea laptopurilor se vede o banda luminoasa si siluete negre banuiesc de la niste cleme de prindere. Specific pe carcasa nu pe ecranul laptopului! ..Acum nu stiu ce sa fac,am mai returnat unul acelasi model pentru ca am crezut ca a fost un defect, dar vad ca toate din modelul acesta au acelasi defect.Sa il returnez sau nu credeti ca afecteaza cu nimic functionarea lui? imi plc foarte mult laptopul si configuratie e ok, nu stiu c sa fac.
pun aici linkul cu modelul:
http://www.emag.ro/......E45JKBBBM/

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Nu cred ca il afecteaza in niciun fel. Daca nu te deranjeaza estetic, e ok! Laptop-ul este foarte bun! Succes!