| dadaaaaa a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un Samsung Corby, am introdus cardul de memorie dar nu il gasesc in telefon. Cei care au telefonul spuneti-mi si mie va rog unde sa intru in card?

Răspuns Câştigător
| hubbelllllll a răspuns:

Bunahappy imi pare rau dar daca nu l gasesti insemna ca telefonul nu'ti recunoste cardulhee hee in cazu' asta cred ca ar fi cel mai indicat te duci la un mobil shop si sa crei un card special pentru samsung... stiu ca... de costa dar asra e.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai. nu iti spunn nimic spneti-mi unde se baga carduu ca nusj :X mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai desfa capacul de la telefon mrg carcasa mai bine zis apoi intr-o parte, nu mai stiu in care, este o gaura si acolo trebuie introdus, dar tine minte e intr'o parte

| cryszone a răspuns:

Pai nu e de la tel happy si eu am samsung... daca ai card chinezesc sau eu mai stiu de care asa face happy ca si al meu face asa daca nu du-te de unde l-ai cumparat si f@#%i in aripa happy