| OneShot001 a întrebat:

Mi-am cumparat Lenovo k5 plus si nu functioneaza butonul meniu de unde pot naviga/inchide printre aplicatiile deschise. Nu prea sunt obisnuit cu Android avand wp in trecut. O fi de la soft? Are Android 5.1 Lollipop.

1 răspuns:
| iFriț a răspuns:

Este o eroare din soft sau este stricat touchul. Încearcă o resetare. Dacă nu funcționeaza, cel mai bine ar fi să te duci la magazinul de la care l-ai achiziționat și să îl lași la service-ul lor. Sper că te-am ajutat!