| AnaLove2014 a întrebat:

Mi.am cumparat o cartela de Vodafone si am bagat cartela in telefon si nu stiu cum sa o incarc (cu minute).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poți reîncărca oricând doreşti o Cartelă Vodafone astfel:

direct de pe telefonul tău mobil prin intermediul aplicației MyVodafone sau de pe versiunea de mobil a site-ului www.vodafone.ro.
online, cu ajutorul unui card bancar (credit/debit), fie din contul tău MyVodafone sau direct de pe site-ul www.vodafone.ro/reincarcare;
de pe un abonament Vodafone, cu plata la factură;
prin apel la *100#, opțiunea Reîncărcare;
prin apel la *222, secţiunea Factură, Plaţi şi Reîncărcare;
direct în magazinele Vodafone sau ale partenerilor;
la partenerii Paypoint şi Payzone;
cu cartelă reîncărcabila, urmând paşii: apel la 444 sau *144#, introducând codul de reîncărcare primit la cumpărarea cartelei valorice. Poți reîncărca și tastând direct formula: *144*cod_de_reîncărcare*număr_de_ telefon# şi tasta de apel;

Daca nu poți reîncărca imediat, folosește serviciile "Credit în avans" sau "Cere credit" prin apel la *100#, opțiunea Contul meu sau *120#; Poți reîncărca, de asemenea, şi de pe orice număr național, fix sau mobil, prin apel la 0722044444 și introducând codul de reîncărcare de pe cartela valorică achiziționată.

Poţi obţine de oricâte ori vrei informaţii despre creditul disponibil sau valabilitatea cartelei tale prin apel de pe telefonul mobil la *222, din contul tău MyVodafone sau din aplicaţia MyVodafone instalată gratuit pe telefonul tău. Prin apel la *123# poţi obţine aceste informaţii de cel mult 5 ori pe zi.

https://www.vodafone.ro/

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Apeleaza la *100# si ai de ales de acolo big grin

| YourQueen a răspuns:

Te poti duce la un centru Vodafone si sa ii intrebi pe cei care lucreaza acolo si ei iti vor explica mai bine.

| AnaLove2014 explică (pentru YourQueen):

E urgent! vreau doar sa stiu cum ii bag nr de aici..ATAT! nu stiu pentru ca eu am fost pe alta retea pana acum...stiu ca imi explica mai bine dar am nevoie mai repede!