| Neverrrrrr a întrebat:

Mi-am cumparat o casca bluetooth si nu o pot imperechea cu telefonul,tin apasat sa o deschid, spune ca s-a deschis dar pe telefon nu imi detecteaza casca.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YjMNjzTMBKg
asta ai incercat

Referitor la punctul 5, scuze sunt la lucru si fac mai multe odata :D
Vroiam sa zic daca nu are nevoie de ceva app, dar probabil te-ai prins tu

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica bateria castii.
Imperecherea sa faci cand sunt aproape, max. 2 m, cu vedere directa intre ele.

| Neverrrrrr explică (pentru Bula):

E incarcata full, si din moment ce casca are buton de on/off doar nu incerc de la vecinu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
1. Asigurate ca este pornit Bluetooth-ul pe telefon.
2. Asigurate ca sunt destul de aproape unul de celalalt.
3. Ai grija sa nu interfereze ceva (chiar laptop-ul, router)
4. Verifica compatibilitatea lor, cauta modelul castilor pe site si vezi
5. Verifica daca cumva n-ai nevoie de ceva driver
Bafta!

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

1.Normal
2.Distanta maxima este de 10 metri
3.Le-am inchis.
4.Pe site-uri nu scrie nimic, casca de cheama s530.
5.Driver pentru telefon?

| Neverrrrrr explică (pentru anonim_4396):

M-am prins acum, trebuia sa mai tin apasat vreo 2 secunde dupa ce zice ca s-a pornit casca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Ma bucur. Sa o folosesti sanatos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Https://www.youtube.com/watch?v=YjMNjzTMBKg
asta ai incercat

Referitor la punctul 5, scuze sunt la lucru si fac mai multe odata :D
Vroiam sa zic daca nu are nevoie de ceva app, dar probabil te-ai prins tu