| Florin05 a întrebat:

Mi-am cumparat o tastatura usb wireless de 50 de lei si o folosesc de 2 saptamani, din prima zi pana in prezent are o problema. Uneori cand joc jocuri se chinuie sa inregistreze tastele apasate si o tine asa timp de maxim 10 secunde, se intampla odata la 1 sau 2 ore, cand nu sunt in joc nu face asta.
Info :
-am incercat sa fac update la driver prin device manager, nu a gasit;
-filter keys nu era activat;
-repeat rate era deja dat la maxim.
Ce sa fac cu tastatura?

Răspuns Câştigător
| RealKing01 a răspuns:

La 50 lei se strică repede, ți as recomanda una mai scumpă la 200, 400 lei că nu te doare buzunarul!

| Florin05 explică (pentru RealKing01):

Se pare ca nu mai am problema asta de ceva timp de si nu i-am facut mai nimic happy

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bateria ai schimbat-o?

| Ciocinta_Alexandru_1976 a răspuns (pentru Salontanul):

Scuze pentru răspuns aici Florin 05... Salontanul de ce îmi tii mi e mai băiatule morala!?

| Salontanul a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Fiindcă educatia din cei 7 ani de acasa ne spune ca trebuie sa ne comportam frumos cand intram in casa cuiva. Numai hotii si talharii se poarta rau. Esti in casa TPU si trebuie sa-i respecti regulile. Jignind si vorbid urat te descalifici. Si "mai baiatule" nu-i spui unui strain si nici parintelui. "Mai baiatule" ii zici celui de teapa ta nu mie. Mai civilzeaza-te!

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste tastatura cu cablu pentru joc.
Pentru scris poti folosi fara fir.

| Wr3nch a răspuns:

Tastaru de gaming bune pupi de la 300 in sus.

| Sophieka a răspuns:

O poti duce inapoi daca nu e uzata si daca mai ai bonul fiscal!

| Sophieka a răspuns:

Dar grabeste-te fiindca sunt deja 2 saptamani... Trebuia sa o duci din prima, cum ai vazut ca are probleme.