| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un stick pe care nu mi-l citeste calculatorul, am incercat si pe un laptop si acolo merge. Stie cineva ce are?

4 răspunsuri:
| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Pe laptop merge pentru ca probabil are win7 sau win8 instalat iar aceste sisteme de operare instaleaza singure driverele pentru stick, este posibil ca pe calculator sa fie win xp si sa nu aiba driverele pentru acel stick

| stlucian a răspuns:

Poate portul USB e de vina. Incearca in alta locatie(fanta/gaura)

| OaiaNinjalău a răspuns:

S-ar putea sa nu mearga deoarece ai windows xp... ai nevoie de 7 sau 8

| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Nu merge deoarece cred ca portul tau usb e 2.0 si usb-ul e 3.0... mai intereseaza-te si la altii care cunosc mai bine problema.(magazine, service-uri i.t. si chiar in magazinul de unde ai luat stick-ul!