| c0pil1n a întrebat:

Mi-am cumparat router nou, 10, 100, 1000 si ma intrebam daca pot sa il inlocuiesc cu cel vechiun tp link pus de rds rcs.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur ca da, insa ar fi o idee sa ne zici si ce conexiune ai, ce router e ala vechi mai exact - modelul - si ce router ti-ai luat nou.

| Osneros a răspuns:

Care-i faza cu "10, 100,1000"?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti, conditia sine qua non este ca cel pus de DIGI sa fie router si sa nu fie modem. Nu stiu ce ai tu acolo!

| Bizon95 a răspuns:

Daca de la gigi nu iti vine fibra direct in routerul ala de la ei, atunci DA

insa trebuie setat cu, contul si parola de pppoe, pe care le ai in contract, atlfel nu are cum sa mearga