| VaLenTiN2017 a întrebat:

Mi-am cumpărat un dsrl. ..si vreau sa îmi cumpăr 1 card. ..si un trepied..ma poate ajuta cineva cu un sfat, link?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sfaturi vrei? Intra pe eMAG si gasesti acolo si card si trepied.

| LinxCont a răspuns:

Http://altex.ro/trepied-foto-video-160cm-hama-star-62-argintiu
Daca e mai inalt, e mai bun. Oricum picioarele sunt telescopice si se pot micsora la nevoie.

Cardul trebuie sa aiba viteza mare de scriere, capacitate buna, pret bun. As alege microSDHC cu adaptor SD, care merge bine in orice aparat: telefon, tableta, aparat foto, laptop, cititor de carduri, de clasa 10 pentru o viteza mai buna.
Exemplu:
http://altex.ro/......ama-114734