| Mamamare a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop de la real cu windows direct instalat.si acum vreau sa imi reinstalez windowsul pe el. cel de la magazin a zis ca este in laptop windowsul dar nu stiu care este.care ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Fa un semn cand ma vezi pe mess si te ajut daca nu ai rezolvat problema.

| 9gag a răspuns:

Vezi ca pe partea inferioara a laptopului ai o eticheta lipita cu felul windowsului si cd-keyul pentru instalare

| tapeee a răspuns:

Click dreapta pe My computer si afli versiunea windowsului. Dar poti instala ce windows vrei, nu trebuie sa stii versiunea anterioara.