| Anonymusly530 a întrebat:

Mi-am cumparat un PC de curand, am instalat windowsul (windows 10) insa cand conectez orice tip de casca sau boxe, imi functioneaza doar cele din partea stanga. Ex: am conectat castile de la telefon iar cand am testat sunetul pentru partea stanga si partea dreapta, ambele se auzeau in partea stanga. La fel si la boxe. Am mai incercat sa folosesc si microfonul de la acele casti insa trebuie sa țip in casca stanga ca se aud un mic sunet plus ca se si incinge foarte tare casca stanga. Va rog ajutor

4 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Poate că mufa pentru căști nu mai este în stare bună de funcționare.

| Anonymusly530 explică (pentru Irinelp):

Pc-ul si castile sunt noi, le am cumparat acum 3 zile

| Irinelp a răspuns (pentru Anonymusly530):

Chiar dacă sunt noi nu înseamnă că totul este perfect și funcționează cum trebuie.

| scumbagnascar a răspuns:

Vezi in setari la audio, se poate selecta panocity, poate ti le-ai dereglat de acolo