| BurnerFire a întrebat:

Mi-am cumparat un router D-link Wireless AC750 (dir 809), l-am configurat cu PPPoE dar internetul merge doar cablat de la router la calculator.De pe laptop se conecteaza dar spune ca nu este internet disponibil.Mai are cine va routerul asta? Routerul este cu dual band la 2.5 ghz si 5 ghz. Poate sa mi spuna cineva exact ce setari sa fac? poate fac ceva gresit.

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ai bagat datele de isp bine?

| BurnerFire explică (pentru Vvistula):

Da, te referi la username si parola de la furnizorul de internet..nu?

| Vvistula a răspuns (pentru BurnerFire):

Da, eu asa am patit odata, de asta zic. Am incercat sa te ajut.