| GeorgeH17 a întrebat:

Mi-am cumparat un router trendnet n150 si cand vreau sa intru la tsetari spune ca am gresit user-ul si parola. Ele sunt din fabrica admin si admin eu nu am apucat sa le schimp.
Cum pot afla parola si userul sau reseta setarile?

Răspuns Câştigător
| RazvanMinecraftCreeper a răspuns:

Daca setarile de care vorbesti sunt de la provider suna la provider daca sunt ale routerului ai in spatele routerului un orificiu si introduce in el un ac o scobitoare sau un varf de pix. Funda?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Press and hold in the reset button on the back of the Router for approximately 15 seconds while the power is on.