| anonim346575 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy young s5360 si mi se descarca foarte repede bateria daca umplu cateva minute pe el pe net mi se descarca in cateva minute dc? ce e de facut?

1 răspuns:
| djrobby a răspuns:

L-ai luat nou sau sh?
oricum asta este boala lor, tine fff putin bateria mai ales pe net. dar totusi daca tine doar cateva minute mergi cu el la garantie!
ORICUM PT a salva baterie intra in setari wireless si retea retele mobile si bifeaza optiunea utilizare exclusiva a retelelor 2d. iar cand nu folosesti netu opreste transferu de date!