| Cristi_3697 a întrebat:

Mi-am cumparat un stick de 32gb Kingston nou si nu functioneaza.Il citeste la my computer dar nu pot sa il formatez.
Cand il accesez apare "please insert a disk into drive H" si cand vreau sa il formatez "There is no disk in drive H. Insert a disk, and then try again. Am incercat si pe pc -xp si pe laptop- windows 7.Care e problema?

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Daca stii ce placa de baza ai, intra pe pagina ei oficiala si instaleaza driverele sau cauta-ma pe mess id mess sprintaroiuflorin

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://dan-blog.ro/......windows-xp

intri pe el cu click dreapta!

| Lynnfield a răspuns:

Ceea ce vrei tu să formatezi este unitatea optică nu stick-ul USB!