| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Karbonn sparkle V cu android KitKat 4.4.4 si l-am actualizat la android marshmallow 6.0.1. Dar acum imi pare rau pentru ca se descarca repede foloseste prea multa memorie si vreau sa am din nou android 4.4.4 KitKat.
Cum pot face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

Ai putea sa il resetezi din fabrica! Sa il aduci la stadiul cum era atunci cand l-ai cumparat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau dar nu se poate pentru ca sa instalat pe el ca la windows si incearca sa bagi un program care scade memoria si nu lasa prea multe procese deschise