| PisssyMuah a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy Y si nu reusesc sa trimit melodii prin bluetooth...nu apare nimic prin care sa trimit melodiile. ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AAAdelin a răspuns:

Pai ca sa trimiti mel, trebuie sa intri in dosarul/folderul din card unde ai melodia, tii degetul apasat pe mel, ii dai partajare -> bluethooth -> scanare dispozitive -> selecrezi dispozitivul (telefonul ) si trebuie sa se trimita. Asa este la Samsung Galaxy Gio, nu ar trebui ca sa fie vreo diferenta, amundoua sunt pe android.
Sper ca te-am ajutat.

| PisssyMuah explică (pentru AAAdelin):

Multumesc mult mi-a fost de folos. am incercat si merge cum ai spus tu. multumesc!

2 răspunsuri:
| marynaedw a răspuns:

La setarile pentru bluetooth trebuie sa il pui sa fie vizibil, nu doar sa il activezi.