| KinekT a întrebat:

Mi-am cumparat un televizor hd. Care citeste usb.Mi-am pus un film avi dar subtitrare nu o cisteste.Este in acelasi folder cu acelasi nume.Nume televizor tonguehilips 32PHH4309

2 răspunsuri:
| veveritza12345 a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa aiba acelasi nume ca filmu.sub/srt ex film xxxx subtitrrare xxxx.srt xxxx.sub bafta

| KinekT explică (pentru veveritza12345):

Asa le-am...intr-un final l-am facut.Se pare ca nu citeste.srt dar.sub il citeste...Cu toate ca televizorul suporta.srt