| Smackdown a întrebat:

Mi-am descarcat de pe isohount smackdown vs raw 2009 pentru ps2.Am extras fisierele pana la imaginea. iso pe care am scris-o pe un dvd.Eu vreau sa joc jocul pe calculator folosind emulatorul pcsx2.Vad ca nu-l pot juca din tastatura.Imi trebuie joystick pentru a juca jocul?

9 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Posibil, nu este excluswinking

| cosmin2221 a răspuns:

Da iti va trebuii poti sa iei 3 pentru a te juca in 3 cu prieteniiwinking

| Stefan2111 a răspuns:

Avand in vedere ca jocul este pentru ps2. evident ca ai nevoie de joystick din ala cu mufa dubla una USB si una pentru PS2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti trebuie. Un gamepad este de la 50 lei pana la 150! Eu mi-am luat unul cu tot cu analog sticks la 60 de lei si merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba iti trebuie joystick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA zi si mie de unde ai tras jocul si da iti trebuie trimitem te rog saitul pe mesengerul john_cenaa77

| DeathReaper a răspuns:

Nuti tr nici un joystick dupa ce ai instalat jocul in pcsx2[sper ca asta il ai]te duci la config>controllers>plugins setting si la pad1 ai acolo toate butoanele dai clic pe unu si dupa aia apesi tasta dorita vezi ca acolo nu sunt cu a s d w c si altele sunt cu triunghiuri patrate cercuri ca asa e pe joystick le ai in dreapta sus contralele pentru bataie si in mijloc e pentru miscare aa si pad1 esti tu iar pad 2 este celalalt joystick adica prietenul de pe acelasti calculator
sper ca te-am ajutat funda pls ca am putine si te rog si eu ceva imi dai si mie link la svr2009 ca eu am 2011 si merge greu deoarece eu n-am placa video big grin pls link

| alexandru5646 a răspuns:

Nu trebauie sa-ti iei nici un joystik.Este acolo la PCSX2 undeva unde schimbi butoanele de pe joysik pe tastatura