| psyour a întrebat:

Mi-am descarcat de pe net Sims 2 Teen Stuff, l-am instalat iar cand am incercat sa ii dau play imi spune ca trebuie sa bag CD original. ce as putea sa fac ca sa mearga?

6 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Pai sims teen stuff, si alte versiuni de sims 2, sunt doar niste pach'uri, iti trebuie sims 2 (prima versiune) si apoi instalezi sims 2 teen stuff, eu mi-am descarcat toate cele 16 versiuni sims 2, si iti trebuie si crackul la amandoua, bafta

| NoKidding a răspuns:

Ia Cracku dupa net...

| daηă a răspuns:

Saa...bagi un cd originaal?!

nu merge decat pe cd sa joci

nu se poate trimite p mess, nu se poate descarca de pe net

degeaba...

trebuie sa cumperi un cd cu sims daca vrei sa te joci

| TheClassicGuitar a răspuns:

Iti trebuie Crackul pe care il iei de aici http://www.crack.ms/cracks/crack.ms?id=1658154 si o sa vezi o iconita de la joc pe care o pui unde ai instalat SIMS 2 si iti va zice ca vrei sa il inlocuiesti si zici da. Asta daca full stuff de zici tu e Expansion Pack...

| TheClassicGuitar a răspuns:

Dana esti... auzi tu in ziua de azi exista hackeri care au inventat NO CD CRACK"

| Klaudyw3 a răspuns:

Poti sa cumperi cd-ul original sau sa downlkoadezi de pe net un crack. cauta sims 2 teen stuff no cd crack. ar trbuii sa gasesti imediat ce cauti big grin