| raulXXX a întrebat:

Mi-am descarcat euro truck simulator si cand vreau sa intru in el imi da eroare si nu stiu dc, in eroare scrie asa >>> send error report si don`t send

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca varianta DEMO a jocului de site-ul original:
http://www.eurotrucksimulator.com/download.php
Vezi daca da aceeasi eroare. Inainte dezinstaleaza-l pe cel vechi (nu-l sterge).

| raulXXX explică:

Ce sa fac sa nu-mi mai deie erroarea asta, am 3 gb de ram si e dual core pc`ul nu inteleg dc imi da eroare si e si nou pc`ul, dau funda! :*

| Jono a răspuns:

Incearca sa il descarci din mai multe parti, fiind un joc vechi s-ar putea sa nu mearga pe w7 daca ai w7. Parerea mea : descarca-l si din alta parte si daca tot asa iti da e de la joc