| Adisoo09 a întrebat:

Mi-am descarcat pe Nokia e5 yahoo messenger versiunea 2.1 pentru telefonul mobil si mi se tot blocheaza,ma deconectez,imi scrie acolo deconectat si daca intru pe alt id sunt online cu idle la status si nu imi apare cand imi scrie cineva pe mes tot timpul, are perioade cand imi apare dar mai mult nu imi apare. ce trebuie sa fac? dau fundita la raspunsul bun, dar va rog ajutati-ma.big grin

3 răspunsuri:
| MeowwPisic a răspuns:

Pai si eu am acelasi messenger pe telefon si vreau sa zic ca face foarte multe fitehappy eu mi-am downloadat un alt messenger care merge destul de bine dar raman conectat!big grin

| Adisoo09 explică (pentru MeowwPisic):

Ce messenger tiai downloadat?big grin

| MeowwPisic a răspuns (pentru Adisoo09):

Pai 2.10