| LuisEdward a întrebat:

Mi-am descarcat un joc. E in format iso. Cum pot sa il instalez fara sa il pun pe un cd? fundita

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Iti iei daemon Tools de pe net, cauti pe google asa: Daemon Tools download si pe urma il downloadezi si il instalezi (Sper ca te pricepi) iar dupa asta o-sa iti apara jos in bara din dreapta unde ai si celalate programe si ii dai Virtual Cd/DVD-ROM Si iti apare o mica fereastra si dai click pe ea si pe urma Mount Image si iti apare o fereastra mai mare laughing si te duci unde ai jocul dai dublu click pe fisierul iso. si mai incolo ti-se instaleaza si asa faci la orice program/jocwinking Bafta si sper ca te-am ajutat :*

10 răspunsuri:
| JeLeu a răspuns:

Nu te lua dupa cei de mai jos laughing
Dai click dreapta pe el - > open with -> winrar
il deschizi cu winrar, dezarhivezi undeva si dupa aia instalezi si iei crackul, daca nu iti merge te duci cu daemon tools la salvarea. iso si il deschizi si instalezi happy

| Alexutzu_Alex_2000_KuZD a răspuns (pentru JeLeu):

Bravoo! mersi cea mai usoara metoda cu winrar mersi! Fundita laughing

| eu09eu09 a răspuns:

Pai descarci Deamon Tools si montezi imagineawinking Funda plss

| moRE_4547 a răspuns:

Instalezi Demon Tools sau Power Iso...montezi imaginea si e ca si cum ai face un cd
Bafta!

| Catalin91 a răspuns:

Cu deamon tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daemon tools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie daemon tools

| Tyna_2765 a răspuns:

Cu Daemon Tools :D uite aici ai programul http://www.daemon-tools.cc/eng/products/dtLite

| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daca ai demon tools il instalezi cu demon tools

| matei2011 a răspuns:

Cum pot instala