| ady9003 a întrebat:

Mi-am descarcat un windows xp professional dar nu am cd ca sa-l pun, si as vrea sal instalez fara cd, dar daca il instalez fara cd nu pot sa-mi formatez partitiile iar windowsul se instaleaza peste celalalt. plss ajutati-ma dau funda cel mai bun raspuns/./.

3 răspunsuri:
| YoRapBoy a răspuns:

Sau ai o optiune cand bagi windowsul prin care poti sa inlocuiesti oar windowsul din c fara sa stergi alceva...imi dai si mie windowsul ala care il ai tu pe pc?big grinbig grin

| ady9003 explică:

Care ii instalat deja sau care vreau sal instalez fara cd