| 2adelina2 a întrebat:

Mi-am dezactivat contul de facebook, iar acum vreau sa-l reactivez.Mi-am scris email-ul si parola, crezand ca pentru a-l reactiva doar atat trebuie sa fac, dar nu...Imi tot apare sa-mi confirm email-ul, mi-am trimis pe mail cerere asa cum imi cere, dar degeaba.Nu stiu ce sa-i mai fac. Vreo idee? Va rog frumos.

1 răspuns:
| IrinaSinzianu a răspuns:

Cand ti-ai scris parola si e-mail-ul trebuia sa ti-l reactiveze. Mai incearca sa bagi alea si treaba cu e-mail-ul.