| lc13cm3 a întrebat:

Mi-am dezinstalat galeria pe telefon.Cum o instalez inapoi?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce ar face cineva asa ceva?

| Clorox a răspuns:

Nu ai cum s-o dezinstalezi! Poate ai blocat-o sau ceva, este ca si cum ai sterge Browser-ul, nu ai cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoti sim-ul si cardul de la telefon si ii dai revenire la setarile din fabrica.galeria este scrisa pe soft si ti-o instaleaza.

| Piratul10 a răspuns:

Settings

| litere123 a răspuns:

Incearca la setări sau magazin play

| RandomStudent a răspuns:

Galeria e aplicatie de sistem, dar nu imi fau seama cum ai fi putut-o dezinstala(doar dca ti-ai rootat telefonul).Nu cred ca o mai poti recupera dar poti instala "Google Photos" si "MX player" (pentru video)

| IonelPurcel a răspuns:

Nu e nevoie de reset. Probabil ai dezactivat-o. Intră în setări, aplicații și caută acolo o pagină cu aplicații dezactivate. Dacă nu ai intră la "toate" și dă în jos până găsești Galerie și apeși "activare" sau "enable"

| Oana_Luiza_Miculescu_2002 a răspuns:

Nu poti sa o dezinstalezi, poate ai oprito.du-te la setari apoi la aplicati sau la manager aplicati apoi uitate la toate si o sa iti vezi galeria apesi pe ia si activeazo