| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Mi-am facut abonament la telefon de aproximativ 3 ore si nici acum nu pot sa verific daca s-a activat. Incerc sa dau la 123 pentru a vedea si imi apare o notificare cum ca serviciul este indisponibil sau ceva de genul. Dupa cat timp se activeaza?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Abonamentul se activeaza din momentul cand semnezi contractul. Daca esti la primul abonament.Dar dupa 48 de ore poti verifica creditul, minutele etc.Primesti acel mesaj de la 123.Ai inteles?

9 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Depinde. Daca in 24 de ore tot asa e ar fi bine sa suni la ei. Mai fac si prostii operatorii de la shopuri...

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru CinevaNou):

Am inteles.M-am speriat, stiu ca in general dupa aproximativ o ora totul e ok, insa eu nici acum nu pot sa verific. Multumesc frumos!

| CinevaNou a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Totusi ar trebui sa scrie in contract data la care incep sa-ti ofere serviciile, ca sa poti sa-i tragi de urechi ca nu mergehappy

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru CinevaNou):

Pe contract scrie ca in maxim 7 zile.Mi se pare exagerat de mult...

| darrio2007 a răspuns:

Dupa 48 de ore poti da la 123 pentru verificare.

| darrio2007 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

În ce retea ai facut abonamentul?

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru darrio2007):

Vodafone... Stiam ca in cateva ore se activeaza abonamentul.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru darrio2007):

Da. S-a activat.Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Cu placere.