| AAndrei01 a întrebat:

Mi-am facut acum cateva luni un cont de Youtube si vreau sa ma apuc serios dar nu as vrea sa pun facecam si nici sa nu mi se recunoasca vocea reala. Ceva gen intre vlogger si gamer mai mult gamer! Cum sa incep bine? As vrea si niste programe de schimbat vocea programe de editat care nu isi lasa vreun watermark sau cel putin link de le unele programe de editat crack fara watermark. Si tot felul de programe de voce video-audio

1 răspuns:
| Comentator a răspuns:

Iti inregistrezi vocea pe telefon si apoi o scrii in google translate ce ai zis daca nu sti sa modifici in programe de editare apoi suprapui vocea peste video si camera nu trebuie neaparat