| GreatLife a întrebat:

Mi-am facut alt ID de messenger si am facut schimb de liste intre ID vechi si cel nou insa toate contactele mi s-au salvat la Adress Book si nu la grupul friends. Nu inteleg de ce si nu reusesc sa ii mut. Stiti cumva care e solutia?

Răspuns Câştigător
| andreyush99 a răspuns:

La Adress Book is doar datele de contact happy. trebuie sa le iei pe rand si sa le adaugi in lista :p asa stiu ca am facut si eu.
Dai dublu click pe el si o sa iti apara acolo jos langa id un plus + si dai plussu si il adaugi in listawinking. succes

2 răspunsuri:
| GreatLife explică:

@andreyush99, dar daca fac cum spui tu, dupa ce adaug vreo 5, nu mai merge. Nu se mai adauga, ci dureaza mult pana sa intre un contact la friends si apoi imi zice s incerc mai tarziu.

| Rastiu_Denisa_1994 a răspuns:

Gaseste si uh pe acolo