| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut contul de Goodreads in 2012 cu Facebook-ul. Cum as putea sa il deconectez de la Fb si sa ma loghez tot pe contul asta doar cu un e-mail?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Te duci aici https://www.facebook.com/settings?tab=applications si elimini aplicatia goodreads. Sa tii cont ca, in continuare adresa ta de e-mail ce corespunde contului de Facebook iti va fi necesara pentru logarea in goodreads.

Soliciti o recuperare de parola pentru contul de goodreads si apoi incerci sa te loghezi clasic, cu adresa de e-mail si noua ta parola.

Succes!

| anonim_4396 explică (pentru sonya):

Sigur nu-mi pierd contul? laughing

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu poti. Din moment ce ai facut contul cu un anumit e-mail nu mai poti sa il schimbi doar daca iti faci un cont nou.