| zxzx a întrebat:

Mi-am facut o pagina de facebook (la care dai Like, nu confundati cu profil) si imi vin notificari cand sunt pe profilul meu chiar daca nu sunt logat pe acea pagina. Mai am alta pagina facuta acum 1-2 ani si nu am probleme cu ea. Am debifat toate notificarile, am facut si alt admin si m-am sters pe mine, iar apoi cand am luat pagina inapoi se intampla la fel.

Stiti cum pot remedia problema?

1 răspuns:
| marinelmomoratoiu a răspuns:

Fiind pagina ta vei primi notificari de fiecare data cand ceva se intampla ceva pe pagina ta. Poate alte pagini de ale tale nu prea au fost vizitate.