| Dontforgettosmile a întrebat:

Mi-am facut o poza faina cu Retrica si daca vreau sa o pun ca poza de profil pe orice retea de socializare imi apare intoarsa orice i-as face. Nu a mai facut asa pana acum. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

EDITEAZApoza in alt program si decupeaza putin din ea si o sa iti mearga incerca picmonkey sau alt program ce ai tu.

| Dontforgettosmile explică (pentru Alicezzz):

Am reusit. Am decupat un pic din poza, putin-putin de tot. Dar ce conteaza atata? Stii oare de ce mi-a facut asa? Dar iti dau funda! happy

2 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Incearca sa pui poza de pe telefon pe destop si incearca sa o pui asa pe retele de socializare.Asa mi se intampla, si mie