| Beck_Rebbe_1996 a întrebat:

Mi-am facut o reincarcare de 5 euro de pe un abonament si vreau sa-mi activez acea optiune la 5 euro de pe Orange young, dar am o problema. Dupa ce selectez optiunea si confirm zice sa astept ca o sa primesc un mesaj de confirmare, stau de 10min si nu am primit nimic, si nici creditul nu mi-a mai ramas. Are vreo legatura faptul ca am anulat ieri aceeasi optiune iar acum o activez din nou?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

ITGuru are dreptate. Daca solicitarea ti-a fost acceptata si trebuie sa primesti mesaj de confirmare, va trebui sa ai rabdare. Pana nu se confirma activarea optiunii, risti sa consumi creditul ramas, in caz ca mai ai pe cartela. Eu, recent, am activat o optiune dimineata, iar abia seara am primit mesajul, timp in care nu am putut face nicio miscare (sa ma folosesc de avantajele ei).

Răspuns utilizator avertizat