| alexcris007 a întrebat:

Mi-am făcut recent un abonament la Vodafone. Am primit 1GB de internet și un bonus de 5GB de internet bonus, la viteza price plan.
Deci, ce înseamnă viteza price plan? Am încercat acum internetul și observ ca merge la viteza 4G, dar si ceilalți 5GB rămași vor fi la 4G?

4 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Vor fi. Pentru ca nu sunt GB diferiti, cei 3G si cei 4G. Telefonul tau este singurul care face diferenta.

| alexcris007 explică (pentru Infraverde):

Este super ok atunci. Ma așteptam ca după acel 1GB sa scadă viteza de internet, însă aparent nu este asa. Mulțumesc!

| DeyCj a răspuns:

Da, dar ți dă temporar pe o perioadă anume cât durează promoția. După asta vei rămâne cu traficul de 1 Gb ce îl plătești la abonament.Succes

| alexcris007 explică (pentru DeyCj):

In contractul este specificat faptul ca voi primi acel bonus pe toata perioada contractuala, deci nu va fi asta problema.