| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut root la telefon, am instalat superSU si dupa aplicatia root browser ca sa pot sterge definitiv ce nu-mi trebuie din telefon. Asa ca am sters skype, deezer si multe altele.
Dupa ce am sters o aplicatie sau orice altceva, mai pot ramane fisiere stocate in alt loc sau se sterg si ele pana numai ramane nici urma de acea aplicatie?

1 răspuns:
| Alex_Alexandru_1999_fDkl a răspuns:

Pe skype este altceva ca prietenii raman dar, trebuie sa pui parola si id.