| compasx3 a întrebat:

Mi-am facut un Apple ID(de fapt vreo 6) si defiecare data cand vreau sa i-au o aplicatie d epe iTunes imi spune acelasi lucru "thos Apple ID has not yet been use with the iTunes Store" WTF! va rog mult ce sa fac? de o luna incerc si nu reusesc nimc, sau daca stie cineva sa-mi faca un cont... dar oricum... ma poate ajuta cineva? funda si tot ce vreti dar sa ma ajute cineva

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca mai intai din iTunes Store si apoi descarci din App Store. Vezi aici la sfarsitul tutorialului
http://tiny.cc/dsriuw