| Antonies a întrebat:

Mi.am făcut un cont de Facebook nou, am 200 prieten și 5 urmăritori. Când te împrietenești cu cineva știu că îl urmărești automat. Astea 5 urmăriri sunt separat? Adică în loc sa îmi de-a cerere de prietenie a apăsat pe butonul urmărește? Și dacă da, pot vedea cine sunt persoanele alea?

Răspuns Câştigător
| Denymatrix a răspuns:

Probabil cei 5 sunt persoane care asteapta sa le accepti cererea de prietenie. Daca contul tau este unul public, toate persoanele carora nu le-ai acceptat/ respins cererile de prietene devin urmaritori.

1 răspuns:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Da,acele 5 persoane care te urnmaresc pe Facebook pot fi prieteni cu tine sau pot sa fie alti oameni care doar teurmaresc si nu ii ai in lista de prieteni. Sigur ca poti sa vezi cine sunt acele 5 persoane. Intri in contul tau de Facebook la profil si dai click pe "urmarit de 5 persoane" de acolo de sub introducerea profilului. Sper ca te-am ajutat happy