| Catalina12791 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe Apple si nu primesc e-mailul de confirmare...stie cineva care este problema?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Buba este de la servaru lor de trimitere a confirmari nu este de la tine. mai asteapta poate vine

| miTzuliK93 a răspuns:

O prostie de server. Am avut si eu aceeasi problema la inceput cand mi-am achizitionat un 3G. Mi-am facut contul si am asteptat mail-ul ala nenorocit de confirmare. 4 zile! Si n-a mai venit. L-am imprumutat pe al unui prieten.

Dar nu mai folosesc iTunes de ceva timp, pentru ca am gasit alte metode mult mai bune.

| vladv26 a răspuns:

Mai asteapta putin nu iti vine chiar pe loc, poti astepta si cateva zile

| ʀᾄẓvẏ a răspuns:

Asteapta mai mult.
Si eu am asteptat destul de mult dar in final a sosit!