| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Mi-am făcut un pc cu Z490 aorus elite și la prima pornire nu îmi întra în bios. După prima pornire, după ce am văzut ca nu a intrat în bios, l-am oprit și am încercat din nou și nu a mers. Ce e de făcut? Ce trebuie sa apăs când pornesc pcul?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Trebuie sa apesi pe o tasta ca sa intrii in BIOS cand il pornesti. Cauta pe internet ce tasta e pentru placa ta de baza.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce facush tovarashe, ai luat de capul tau sistem? Bravos...

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Dacă știi răspunsul ok, dacă nu știi nu înțeleg de ce te bagi

| JicaContra a răspuns:

RTFM
read the f*cking manual
in manual iti spune SIGUR cu ce tasta se intra in bios