| SingleForOne a întrebat:

Mi-am incarcat numarul cu 6 euro, recent, dar cand folosesc datele, nu se conecteaza la whats app sau messenger, in rest totul e bine. In caz daca ar fi o problema de la aplicatie, atunci mi-as fi dat seama, deoarece la conexiunea wifi merge normal. Numai cand folosec datele, acele aplicatii nu merg.
Cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Verifica in setari cred ca le-ai le-ai setat sa nu funcționeze când ești pe date!
Din greșală probabil.

| SingleForOne explică (pentru ShamelessQboy):

Nu am facut asta. Crezand, totusi, ca n-am facut-o, am verificat, si e asa cum am crezut.