| BlackPearl a întrebat:

Mi-am instalat acum 2 zile Windows 7, iar cand am intrat pe Yahoo am observat ca nu mai am nicio arhiva( cu toate ca inainte cand reinstalam yahoo-ul era) si nici avatarele nu imi mai apar... nu cred ca are legatura cu reinstalarea Windows-ului.imi poate zice cineva de ce asa? sau daca pot sa fac ceva sa imi recapar arhiva si sa vad avatarele? funda:*

3 răspunsuri:
| EllaBååå a răspuns:

Sincer cred ca din cauza windows-ului ti s-au sters toate avatarele (adica vrei sa spui programele)si eu am vrut sa il instalez dar tot asa am auzit ca imi pierd tot din el asa ca m-am razgandit...eu te sfatuiesc sa iti iei programmele inapoi si sa le instalezi pentru ca altfel nu ai cum sa le mai recapeti sincer.

| BlackPearl explică:

La avatare ma refeream ca nu pot vedea avatarele prietenilor, si, inclusiv al meu in lista, nu acolo unde apar toate avatarele pe care le-am avut pana acum

| sw33taly a răspuns:

In legatura cu arhiva habar nu am... dar avataele le poti lua din nou de pe net sau iti faci poze noi. apesi unde trebuie sa schimbi avut. si dai browse, intrii sa zicem in (D) LOCAL DISK unde ai tu pozele, intrii in folderul cu poze apesi pe avatarul/poza pe care o vrei si dai open... apoi iti aparepoza/avatarul acolo unde apar de obicei si de aici cred ca te descurci sa da-i SAVEtongue